Новообраний мер Рівного Олександр Третяк: перше завдання – організація боротьби з коронавірусом

Олександр Третяк, який переміг на виборах Рівненського міського голови, під час прямого включення на брифінгу у штабі партії «Європейська Солідарність» висловив подяку рівнянам за потужну підтримку. Він зауважив, що кампанія була складною через намагання спотворити волевиявлення мешканців міста.

«Такої кампанії, як ця, досвідчені виборці не пам’ятають давно, адже це була найбільш дороговартісна кампанія з боку наших опонентів, це була одна з найбрудніших кампаній, але ми вистояли і показали, що там де правда, там і перемога. Тому дякую рівнянам, дякую всім, хто висловився на підтримку нашої команди, зокрема моєї кандидатури», – наголосив Третяк.

«Сьогодні Рівне знаходиться у «червоній зоні» карантину, і ми маємо реагувати на це. Тому наші перші кроки – термінове забезпечення наших лікарень усім необхідним, зокрема киснем і кисневими концентраторами. Також говоримо про муніципальну підтримку медиків, адже вони знаходяться на першій лінії боротьбі з COVID-19. Тому це пріоритетне завдання для нас – підтримка сфери охорони здоров’я. Далі будемо говорити про решту програмних засад, котрі ми обговорювали – транспортне питання, логістика, екологія в нашому місті. Ключове зараз – здоров’я мешканців Рівного», – наголошує Олександр Третяк.