Артур Герасимов обговорив з новообраними депутатами пріоритети роботи місцевих рад Донеччини

На Донеччині новообрані депутати обговорили першочергові задачі для розвитку регіону та пріоритети у роботі в місцевих радах зі співголовою фракції «Європейська Солідарність», головою Донецької територіальної організації Артуром Герасимовим. Про це повідомляє обласна партійна сторінка в мережі Facebook.

«Ми ставимо перед своєю командою завдання продовжити використовувати можливості, які ми створили після впровадження реформи децентралізації, – наголосив співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов. – Ми маємо контролювати владу та консолідувати сили для вирішення проблем регіону».

За словами Артура Герасимова,  це термінове забезпечення лікарень Донеччини всім необхідним, зокрема киснем і кисневими концентраторами,  та захист і підтримка медиків, які знаходяться на першій лінії боротьбі з COVID-19.

Ще  одним важливим напрямком роботи є підтримка підприємців, які забезпечують більшість надходжень до місцевих бюджетів, і унеможливлення тиску на малий і середній бізнес.

На зустрічі з новообраними депутатами «Європейської Солідарності»  Донеччини Артур Герасимов вручив їм нагрудні партійні знаки політичної партії, яку вони представлятимуть в місцевих радах.

За словами депутатки Краматорської міської ради Ангеліни Шостак, це не лише почесний партійний символ, який виокремлює депутатів «Європейської Солідарності» серед інших політичних сил, а й велика відповідальність.

«Команда «ЄС» буде працювати за принципами чесності й відкритості та зробить усе, аби кожен пункт наших програмних засад було втілено у життя, і Донецька область стала сучасною та європейською», – запевнила Ангеліна Шостак.