Іванна Климпуш-Цинцадзе: Анонсована Зеленським допомога ФОПам під час карантину – це чергова піар-акція Офісу президента

Анонсована Зеленським допомога ФОПам під час карантину – це чергова піар-акція від Офісу президента, не підкріплена реальними розрахунками.

Про це сказала народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе в ефірі телеканалу «Прямий».

«Президент Зеленський собою підміняє уряд. Може це і добре, що він нарешті готовий брати на себе відповідальність. Тому що ми всі пам’ятаємо, що він казав у першій своїй інавгураційній промові, що всі ми тепер президенти, і цим знімав із себе відповідальність за повноваження інституту президентства», – нагадала Климпуш-Цинцадзе.

«Тепер він натягує на себе додаткові повноваження ще і з Кабінету міністрів. В умовах, коли сьогодні казначейство недофінансовує навіть захищені статті бюджету, і немає жодних проплат по незахищеним статтям бюджету, говорити про якісь виплати від 10, 16 і більше мільярдів грн – це така мильна бульбашка, яку пропонує до загального вжитку президент Зеленський», – додала голова комітету.

Вона наголосила, що для таких виплат мають бути проведені відповідні розрахунки.

«Я б хотіла бачити розрахунки, я б хотіла бачити джерела, звідки це фінансування буде надходити. Чи часом не з друку грошей, який потім неможливо буде зупинити, і ми опинимося в галопуючій інфляції, а наша купівельна спроможність буде дорівнювати абсолютному мізеру», – зауважила Климпуш-Цинцадзе.

«Це виглядає як чергова піар-акція від Офісу президента, яка не підкріплена реальними розрахунками. Вони обіцяють внести якусь ініціативу чи від президента, чи в уряду до ВРУ, будемо обговорювати її вже і аналізувати, коли вона надійде до парламенту», – додала депутатка.