Тільки ФОПам треба виплатити 16 мільярдів гривень, а в бюджеті немає грошей – Ніна Южаніна

Зеленський пообіцяв ФОПам нереалістичну фінансову допомогу, адже за цією обіцянкою немає ані механізму, ані грошей.
Про це народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна зауважила під час включення на телеканалі «Прямий».

«Про те, що сказав президент, до кінця нічого не зрозуміло. Але якщо розраховувати, що це допомога фізичним особам, які втратили зараз можливість працювати, то треба розуміти, що з двох мільйонів фізичних осіб і працюючих у них найманих осіб… припустимо, що вони всі втратили роботу. Тобто двом мільйонам треба виплатити разову виплату 8000 гривень. Це вже 16 мільярдів. Ми не говоримо про інших найманих осіб, які також втратили роботу і не працювали у фізичних осіб підприємців», – підкреслила народна депутатка.

Ніна Южаніна висловила сумнів щодо реальності обіцянки Зеленського про фінансову допомогу підприємцям, адже грошей на це в державному бюджеті немає.

«Я не уявляю, в яку суму може перетворитися ця обіцянка. Тому треба дочекатися, що буде запропоновано чи то президентом, чи то урядом, і які розрахунки вони будуть додавати до цього. Оскільки касові видатки майже припинені, то говорити про те, що реально зможуть отримати підтримку від держави хоча б хтось, я би не стала», – підкреслила політик.