Головними пріоритетами для «ЄС» є бюджет-2021 і боротьба з пандемією – Юлія Вусенко про першу сесію Волинської обласної ради

У Волинській обласній раді відбулась перша сесія новообраних депутатів.

Інтереси волинян у облраді представлятимуть 9 депутатів, які обиралися від «Європейської Солідарності»: Юлія Вусенко, Ористлава Сидорчук, Артем Запотоцький, Ірина Патлашинська, Іван Мирка, Сергій Кошарук, Віктор Харчук, Павло Цибульський та Віктор Дудечко.

Під час засідання було утворено фракцію «Європейської Солідарності», головою якої обрано Юлію Вусенко.

«Сьогодні розпочала роботу сесія обласної ради, під час якої обрали голову та двох заступників. Фракція «Європейської Солідарності» уже подала заяву про те, що в неї входить кількісний склад 8 чоловік. Важливо, які ключові питання будуть ставитися на наступну сесію. Я думаю, це буде бюджет і одне з ключових питань медицини, пандемія», – прокоментувала Юлія Вусенко початок роботи облради.

Під час першої урочистої сесії Волинської обласної ради було визначено комісії, в яких працюватимуть депутати. Згідно рішення, депутати фракції «Європейської Солідарності» працюватимуть в таких комісіях:

Головою постійної комісії з питань міжнародного співробітництва, зовнішньоекономічних зв’язків та інвестицій стала Юлія Вусенко. До цієї комісії також увійшли: Іван Мирка та Ористлава Сидорчук.

Ірина Патлашинська та Віктор Харчук увійшли до постійної комісії з питань промисловості, транспорту, зв’язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства;

Павло Цибульський увійшов до постійної комісії з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства;

Сергій Кошарук – постійна комісія з питань екології, раціонального використання природних ресурсів;

Артем Запотоцький увійшов до складу постійної комісії з питань сільського господарства, продовольства, земельних відносин.