На Донеччині Краматорська міська лікарня №3 отримала допомогу від Фонду Порошенка

Краматорська міська лікарня № 3 отримала допомогу від благодійного Фонду Петра Порошенка. П’ятдесят високоякісних сертифікованих захисних комбінезонів передали до медичного закладу співголова фракції «Європейська Солідарність», народний депутат України Артур Герасимов і депутати Краматорської міської ради Валерій Власенко та Ангеліна Шостак.

Депутати поспілкувалися з лікарями та дізналися про їхні проблеми, пов’язані з лікуванням хворих на коронавірус. Окремо зупинилися на питанні виплати обіцяних владою Зеленського 300 % надбавок та страхування медиків.

«Вибори закінчилися, але ми не припиняємо допомагати і захищати. Саме на базі терапевтичного корпусу КНП «Міська лікарня №3» створено єдиний центр надання медичної допомоги пацієнтам з підозрою і хворим на COVID-19. Саме тут медики щодня контактують з усіма хворими, але вони й досі не отримують в повному обсязі обіцяні владою надбавки та застраховані лише на папері», – зазначив Артур Герасимов.

Завдяки благодійній програмі Фонду Петра Порошенка, лікарі Краматорська, Бахмута, Костянтинівки та Торецька ще з літа користуються багаторазовими захисними костюмами південнокорейського виробництва. За словами заступниці головного лікаря з медсестринства Татьяни Салтанової, саме в таких комбінезонах, отриманих раніше, працюють в «червоній зоні» лікарі, які мають безпосередній контакт із хворими на коронавірус.

Загалом від початку пандемії допомогу Фонду Петра Порошенко, на яку витрачено більше ста мільйонів гривень, отримали близько 200 медичних закладів України.