Синютка закликає міську владу Львова чимшвидше запровадити безкоштовне тестування

Про безкоштовні тести не варто дискутувати, їх потрібно впроваджувати. На цьому наголосив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олег Синютка.

Політик нагадує, що кількість захворювань на коронавірус на Львівщині та в Україні загалом лише зростає. Тому треба об’єднати всі зусилля для подолання пандемії. «Проте міська влада «застрягла» у передвиборчих обіцянках і надалі з’ясовує зі мною стосунки на шпальтах своїх родинних медіаресурсів», – зазначив Олег Синютка.

Народний депутат наголосив, що виборча кампанія для нього завершена. «Не буду мовчати про вигідну спробу мерії розтратити 700 тисяч гривень бюджетних коштів під час закупівлі тестів», – додав політик.

За його словами, вихід простий – провести відкриті розрекламовані публічні закупівлі з використанням сайту публічних закупівель, на які обов’язково подадуться компанії з найкращою ціновою пропозицією перевірених товаровиробників та якісною продукцією.

«Нагадую, що раніше оприлюднив як мінімум дві пропозиції, одна з яких за ціною 170 гривень та протоколом забору біологічного матеріалу, отриманого скребком з носоглотки. Це тест на антиген коронавірусу», – написав Олег Синютка.

Політик переконаний, що альтернативи безкоштовному масовому тестуванню немає.

«Я готовий допомогти мерії організувати таке тестування всіма можливими у мене як народного депутата засобами. Давайте допоможемо львів’янам подолати недугу і отримаємо шанс уникнути локдауну», – наголосив він.