«Європейська Солідарність» пропонує Ірину Гримак на посаду голови Львівської обласної ради – Олег Синютка

На першій нараді фракція «Європейська Солідарність» визначилася з кандидатурою на посаду голови Львівської обласної ради. Про це повідомив народний депутат фракції, голова Львівської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Синютка на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Фракція підтримала рішення Ради Львівської територіальної організації Політичної партії «Європейська Солідарність» та підтримала кандидатуру Ірини Гримак на посаду голови Львівської обласної ради», – повідомив він.

«Олега Дуду одностайно обрали керівником фракції «Європейської Солідарності» в обласній раді», – зазначив Синютка.

«Європейська Солідарність» отримала 30,9% голосів виборців у Львівській області. Завдяки такому результату в обласній раді наша політична сила отримала 28 мандатів і стала найбільшою фракцією Ради», – нагадав народний депутат.

Крім цього, політик підкреслив, що об’єднання демократичних сил має стати запорукою якісної роботи на користь громади.

«Я переконаний, що до професійної команди фракції “Європейської Солідарності” долучаться представники демократичних проукраїнських партій, які увійшли до обласної ради», – зазначив він.

«Об’єднанню демократичних сил: «Європейської Солідарності», «Свободи», «Голосу», «Самопомочі», «Батьківщини», «Народного Руху України», «Української Галицької Партії», альтернативи немає. Так буде створено дієву більшість, яка стане прототипом об’єднання всіх демократичних сил на всеукраїнському рівні», – підсумував Синютка.