Микола Княжицький: Чинна влада переслідує Прямий за опозиційну політику

Чинна влада здійснює політичне переслідування телеканалу Прямий за опозиційну політику. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Микола Княжицький в коментарі «Прямому».

«Прямий» це найпопулярніший опозиційний канал, цього ніхто не приховує. І очевидними для мене є спроби тиску через Печерський суд, який також є найбільш наближеним до влади судом, через який вирішується в різний спосіб і політичні переслідування, й інші абсолютно ганебні справи, які мали б зовсім інакше в судах вирішуватися. Печерський суд є інструментом для цього, це також не секрет. Тому очевидно, що це пряме політичне переслідування владою незалежного медіа за його опозиційну політику під надуманим приводом», – додав депутат.

Княжицький підкреслив, що демократії в Україні стало менше.

«Я абсолютно чітко відчував, коли Президентом був Петро Порошенко, що це був період, коли в країні існувала справжня демократія. І тоді багато хто говорив, що свобода слова для нас найбільша цінність. Але те, що ця влада почала боротися не з антиукраїнськими каналами і медіа, а з тими, які займають послідовну проукраїнську позицію, звичайно, викликає не просто занепокоєння, а обурення. Звичайно, це обмеження свободи слова, якого не було раніше», – зауважив парламентар.