Влада продовжує атакувати канал «Прямий» за те, що він говорить правду – Олексій Гончаренко

У президента Зеленського не припиняють тиснути на телеканал «Прямий» за його об’єктивну та чесну позицію та подання правдивої інформації громадянам про ситуацію в державі. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко в ефірі телеканалу.

«Тиск на свободу слова триває. При цьому у цієї влади немає питань до проросійських каналів, до каналів, які розповсюджують антиукраїнську пропаганду», – зазначив він.

Депутат нагадав, що в жовті був у Генеральної прокурорки Венедіктової з питанням щодо протизаконного тиску на телеканал «Прямий». «Вона тоді мені обіцяла, що ніякого тиску на телеканал як на засіб масової інформації немає. Ніяких спроб змінити структуру власності телеканалу не буде», – додав Олексій Гончаренко. 

«Але як ми бичимо ці спроби продовжуються і це означає, що ця влада дуже боїться. І чим гірші справи в країні, тим більше у них бажання закрити рот тим, хто про це розкаже людям», – наголосив представник «Європейської Солідарності».

Олексій Гончаренко запевнив, що фракція зробить все для захисту свободи слова в Україні.

«Телеканал «Прямий» є джерелом об’єктивної, правдивої інформації. І ми маємо захистити право українців на отримання чесної інформації з різних джерел», – зазначив депутат.

«На жаль, на наших очах відбуваються спроби атакувати свободу слова, на наших очах відбувається повзучий реванш», – констатував він.