Володимир Ар’єв: навіть обіцяні ФОПам 8 тисяч гривень від Зеленського – нереалістичні, бо в бюджеті немає грошей

Обіцянки Зеленського щодо фінансової допомоги малому і середньому бізнесу під час карантинних заходів – це черговий популізм. Про це народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв наголосив під час включення на телеканалі «Прямий».

«Європейська Солідарність» стоїть на тому, аби підтримувати підприємців в цей важливий час. В інших країнах виділяють не по 8 тисяч гривень, а набагато більші суми. І створюють набагато сприятливіші умови. Створюють умови для малого і середнього бізнесу, який є основою будь-якої європейської держави», – зауважив політик.

«Ми розуміємо, що в Україні догосподарювалися до величезної дірки в бюджеті. Тому навряд чи буде можливість їм допомагати. Я не вірю навіть у ті 8 тисяч гривень, які пообіцяв Зеленський, оскільки їх нема де взяти», – додав він.

«Що можна зробити, то це не посилювати тиск на підприємців шляхом чи фіскалізації, чи додаткових заходів контролю і штрафів, що хотіла зробити нинішня монобільшість в такі складні часи», – підкреслив народний депутат.

Представник «Європейської Солідарності» наголосив, що фракція вимагатиме від влади послаблення фіскального навантаження на малий і середній бізнес під час карантинних заходів.

«Саме тому ми будемо вимагати, аби будь-які додаткові заходи щодо фіскалізації, або тиску, або штрафів, або контролю за ФОПами не приймалися в найважчі часи. А малому і середньому бізнесу дали можливість реально стати на ноги після серйозних подій, які будуть викликані, може навіть і локдауном», – підкреслив він.

Також політик звернувся і до підприємців із закликом вимагати від влади адекватних рішень.

«Малому і середньому бізнесу «Європейська Солідарність» готова віддали голоси, щоб на них не було додаткового тиску. Чи почує ФОПів влада? Чим більше прийде під Верховну Раду, чим більше будуть вимагати від монобільшості адекватних дій, тим більше шансів, що почують», – резюмував народний депутат.