Ніна Южаніна: зараз треба дати підприємцям можливість заробити на життя

Верховна Рада сформувала компромісну позицію щодо запровадження РРО та підтримки ФОПів у період коронавірусної кризи. Про це з трибуни заявила народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна. Вона звернулась до підприємців із закликом продовжувати діалог із законодавцями, щоб врешті решт для малого та середнього бізнесу були сформовані адекватні умови праці.

«Ми з вами ще з липня місяця почали працювати над нормами тих проектів законів, які б зняли цю навалу неправомірних норм, які збиралися застосовувати до вас. На жаль, на сьогоднішній день ми не довели своїм колегам в повній мірі, що вас може захистити тільки прийняття тих законопроектів, з якими ви виходите до стін парламенту вже вкотре», – звернулась Южаніна до представників малого та середнього бізнесу, які вийшли на акцію протесту в урядовий квартал. 

«Ми говорили з вами, що відтермінування застосування касових апаратів не є тією нормою, яку ви підтримуєте і ви пояснюєте чому. Але на сьогодні склалася така ситуація, що з колегами, які знаходяться в цій залі, ми змогли довести один одному, що ті ризикові групи діяльності, які визначені прийнятими законами 128 і 129, не є такими. Це дуже добре. Добре, що нас із вами почули і ви будете продовжувати працювати із своїми народними обранцями, щоб чітко їм довести, показати – як складно вам працювати», – наголосила Южаніна. 

«Наша країна проґавила введення касових апаратів. Касові апарати – це вимога минулого століття. Майбутнє століття перед нами поставило нові виклики – у нас боротьба з пандемією досягла такого рівня і значимості для кожної сім’ї, що давайте дамо кожній сім’ї вижити, заробити на те, щоб купити елементарні ліки», – наголошує Ніна Южаніна. 

«Тому той компромісний варіант, який зараз є в законопроекті 4439-Д, звісно, не влаштовує мене особисто як автора 3853-1, не влаштовує багатьох людей. Але я сподіваюся, що це початок шляху порозуміння з народними депутатами», – резюмує Южаніна.