Порошенко зустрівся із фракцією «ЄС» у Київраді: наше завдання – зберегти довіру киян і виконати виборчу програму

П’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко зустрівся із депутатами Київської міської ради, які були обрані на місцевих виборах 25 жовтня від «ЄС». 

Порошенко привітав столичну команду «Європейської Солідарності» зі стартом роботи Київради ІХ скликання. Саме сьогодні фракція на чолі з Мариною Порошенко на першому засіданні склала присягу і отримала посвідчення. 

Петро Порошенко наголосив, що головним завданням найбільшої фракції у Київраді є ефективна робота в інтересах киян і розбудова європейської столиці. 

«Ми сьогодні маємо подякувати киянам. Киянам, які нам повірили. І ми маємо цю довіру зберегти протягом всієї каденції. У нас не стоять питання фінансових потоків, посад, контролю якихось напрямків. Наша позиція – довіра киян і виконання, імплементація нашої виборчої програми», – наголосив Петро Порошенко.

Він зазначив, що фракція «Європейської Солідарності» у Верховній Раді України перебуває в опозиції, однак завдяки потужній депутатській команді не дає владі збити Україну з європейського шляху. 

«Зараз у Верховній Раді наш бойовий парламентський спецназ – це дуже круто. Нам дійсно всі заздрять.

Я висловлюю сподівання, що нашому тепер уже спецназу у міській раді також будуть всі заздрити. Бо у нас тут немає впливу олігархів, груп впливу, забудовників. Ми на сьогоднішній день – ідеологічна, опозиційна на рівні держави політична сила, яка має абсолютно чіткий напрямок, чітке завдання», – переконаний лідер партії «Європейська Солідарність».

Як відомо, на виборах 25 жовтня партія «Європейська Солідарність» у Києві  отримала перше місце. Фракція «ЄС» у Київраді отримала 31 депутатський мандат.