Замість того, щоб боротися із пандемією, влада переслідує телеканал «Прямий» – Олексій Гончаренко

Влада Зеленського замість ефективних рішень продукує тільки медійні «меми» і переслідує телеканал «Прямий». Про це з трибуни Верховної Ради заявив народний депутат з фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко. 

Він наголосив, що ситуація з поширенням коронавірусу критична. «Сьогодні найбільша проблема, яка є в державі, це пандемія Ковід 19. Сьогодні тисячі українців хворіють, і я перш за все хочу побажати найшвидшого одужання всім тим, хто хворіє, але, на жаль, люди і вмирають. І вмирають не просто від вірусу, а вмирають від відсутності кисню, вмирають від відсутності електроенергії в лікарнях», – зазначив Гончаренко. 

«А що на це відповідає влада? А влада відповідає тільки одним – черговим мемом. Вона обіцяла збагачення народу України. Вдалося збагатити оточення Зеленського і збагатити народний фольклор.  Всі ці «собака за газ», «корабельні сосни», «недокурені айкоси», всі ці «плюшки» і різноманітні «табу», тепер ми маємо новий мем – «інтелектуальний локдаун», – іронізує Олексій Гончаренко.

«Це найкращий висновок щодо їхньої діяльності – це повний інтелектуальний локдаун, а можна сказати і нокдаун. І ми в ньому знаходимося ще з кінця весни 2019 року. І це величезна і найбільша проблема, яка сьогодні є в державі», – наголосив Гончаренко. 

Він зауважив, що самим терміном «інтелектуальний локдаун» влада підкреслює, що до того локдауни, які вводилися, включаючи локдаун вихідного дня, абсолютно безглузді, вони не мають жодного сенсу. «Тепер нарешті хочуть дійти до інтелектуального локдауну», – говорить Гончаренко. 

«Не треба вигадувати меми і нові назви, і записувати відосіки, треба нарешті зайнятися справою- робити тести, забезпечити киснем, ліками, електроенергією лікарні, самі прості речі. Але влада цього не робить», – констатує Гончаренко. 

Він наголосив, що замість цього у Зеленського займаються репресіями проти опозиції. «Знову вчора ми дізналися про те, що Печерський суд видав дозволи на обшуки телеканалу «Прямий», це ж найголовніша проблема, яка є в державі. Все по Жванецькому: крадуть на великому будівництві – йдемо обшукувати «Прямий». Каже Уманський, що крадуть на скрутках – йдемо до Прямого. В нас катастрофа з киснем, з ліжками – ідемо на телеканал «Прямий». У нас катастрофа по всіх напрямках в державі, в бюджеті отака діра – куди йдемо? На телеканал «Прямий», тому що це єдине, що треба цій владі, щоб ми закрили рот, всі ті, хто каже правду про те, що ця влада робить», – переконаний народний депутат.

«З цього абсолютно нічого не вийде. І щоб ви не довели суспільство до інтелектуального імпічменту, то краще дійсно увімкніть інтелект, сядьте, напишіть заяви і ідіть геть. І країна почне відбудовуватися. Я впевнений, що так і буде, а свободу слова ви не зупините», – наголосив Олексій Гончаренко.