Софія Федина: за президентства Зеленського відбувається дискредитація і зневажання Революції Гідності

Президент Зеленський щодня демонструє зневажливе ставлення до Революції Гідності і людей, які на Майдані відстоювали своє право на свободу і гідність. Про це народна депутатка від «Європейської Солідарності» заявила під час виступу з трибуни парламенту

«Коли найвищий очільник держави дозволяє собі відкрито насміхатися з Революції Гідності і майданівців, регочучи з беркутівців з ебонітовими паличками, якими треба бити майданівців, видобуваючи електроенергією це і визначає те, як буде розвиватися держава», – наголосила народна депутатка.

«В ці дні ми вшановуємо сьому річницю повномасштабного початку Революції Гідності. Але ми бачимо тотальну, повзучу дискредитацію, яка спрямована на зневажання кожного з етапів Революції Гідності, і кожного прояву боротьби за демократію, за свободу і з рештою за право на життя», – підкреслила вона.

На переконання Софії Федини, для влади Зеленського Революція Гідності – це пусті слова.

«Якщо зібрати всі факти, то минулорічна річниця розстрілів на Майдані була затьмарена театрами навколо Нових Санжарів. Цьогоріч початок Революції Гідності позначився обшуками в музеї Майдану. Ми всі знаємо, що стовідсоткова генеральна прокуратура Зеленського заблокувала будівництво музею Майдану, позначилися анонсуванням кримінальної справи про держпереворот за поданням тотально анти державницьких сил, які присутні і зараз тут у Верховній Раді», – зауважила народна депутатка.

«30 листопада – сьома річниця побиття студентів на Майдані, у нас позначилася рішеннями по обшуку «Прямого», чи не єдиного телеканалу, який прямо говорив про ситуацію на Майдані і про те, як сьогодні його зневажають», – додала вона.

Крім цього представниця «Європейської Солідарності» наголосила, що за півтора року президентства Зеленського до влади почали повертаються антимайданівці.

«Ще раз мушу нагадати про повернення антимайданівців до влади під кришуванням президента Зеленського. І тут йдеться про колишнього заступника голови ДБР, і про заступника керівника Офісу Президента, який зараз тримається за своє крісло незважаючи на кримінальні справи проти нього. І хочу згадати навіщо це робиться. Не тому, що Майдан привів якусь зміну влади. Ми вийшли на Майдан не за владу, не за політиків, і не за якісь там конкретні системи влади. Ми вийшли на Майдан захистити свою гідність, свободу, право, право на життя, передусім. І на захист своїх елементарних прав людини», – сказала Софія Федина.

«Сьогодні в намаганнях зневажити Майдан влада нам не розказує, що і як відбувається і кого ми маємо міняти. Чи якісь політики погані, чи непогані. Влада сьогодні намагається у нас – вільних людей забрати віру в те, що своєю честю, гідністю, справедливістю і захистом закону, ми можемо змінювати державу і можемо будувати краще майбутнє для своєї держави», – зауважила народна депутатка.

«Тому всіх майданівців, справжніх майданівців, я закликаю згадати про свою гідність, бо її ніхто не забере», – резюмувала представниця «Європейської Солідарності».