Петро Порошенко у Рівному привітав Олександра Третяка та депутатів міськради нового скликання: час об’єднати зусилля для допомоги людям

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко взяв участь в урочистому засіданні Рівненської міської ради, під час якого новообраний голова Олександр Третяк склав присягу.

Порошенко подякував у першу чергу виборцям Рівного та області, які підтримали кандидатів від «Європейської Солідарності», за довіру. «Хотів перш за все подякувати рівнянам. Подякувати за той високий рівень довіри, який отримала «Європейська Солідарність» – перше місце і в місті, і в області. Ми точно зробимо все можливе для того, щоб виправдати вашу довіру», – сказав Порошенко.

«Реалізація програми децентралізації, яка була започаткована моєю командою, і яку ми будемо дбайливо зберігати у Верховній Раді, дає вам дуже великі повноваження і можливості. Ми пропонуємо спільно працювати для того, щоб рухати Україну і Рівне в Європу, у Європейський Союз», – наголосив Петро Порошенко.

«Я дуже радий був почути перший меседж від новообраного голови – це об’єднання зусиль всіх у Рівному для досягнення результатів. Сьогодні депутатами від «Європейської Солідарності» буде підписаний етичний кодекс, який також буде демонструвати абсолютно нові підходи», – повідомив лідер партії.

«Я хочу подякувати депутатам обласної ради, які вчора обрали головою облради представника «Європейської Солідарності», – наголосив Порошенко.

Він закликав місцевих депутатів терміново зосередитись на подоланні наслідків епідемії коронавірусу. «У нас попереду велика робота. Я твердо переконаний, що ви почнете з того, що буде створений місцевий фонд для боротьби з ковідом. Що перші кроки будуть для того, щоб захистити соціально тих, хто цього захисту потребує. Підприємці також отримають допомогу, яку зможуть запропонувати депутати Верховної Ради, уряд і депутати місцевих рад. Ми відкриті до цієї співпраці і об’єднаними зусиллями точно допоможемо захистити людей», – наголосив Петро Порошенко.

Олександр Третяк під час виступу зазначив, що його головне завдання – зробити Рівне справжнім європейським містом. «Чисті та освітлені вулиці, вода в кранах і тепло в оселях – безумовно, це ті базові речі, які влада має забезпечити для мешканців Рівного. Але для мене європейське місто – це передусім здоров’я рівнян, і ця сфера буде пріоритетом моєї роботи. Вся діяльність влади міста повинна бути спрямована через призму здоров’я як найважливішої цінності у житті наших людей», – зазначив новообраний голова Рівного.

«Європейське місто – це добробут всіх його мешканців, створення можливостей для кожного рівнянина реалізувати свої плани та мрії. Наше завдання – перетворити Рівне на місто сталого розвитку, що гарантує високі стандарти життя. Наша мета – зробити Рівне містом, де хочеться жити.  Ми зможемо зробити Рівне по-справжньому європейським містом, якщо об’єднаємо наші зусилля і всі разом будемо працювати над досягненням поставлених цілей», – наголосив Третяк. Він зазначив, що планує активно комунікувати з бізнесом, посилити роль молодіжної ради, провести форум ОСББ.

Як відомо, партія «Європейська Солідарність» на виборах 25 жовтня отримала у Рівному перше місце і має 10 депутатських мандатів.

Також 2 грудня головою Рівненської обласної ради був обраний керівник Секретаріату Рівненської організації партії Сергій Кондрачук.

Львівську обласну раду також очолила представниця партії «Європейська Солідарність» Ірина Гримак.