Представник «Європейської Солідарності» очолив Золочівську районну раду на Львівщині

На першій сесії Золочівської районної ради VIII демократичного скликання представника «Європейської Солідарності» Ігоря Криськіва обрано головою районної ради.

Кандидатуру від фракції ЄС у раді підтримали 24 депутати з Бродівського, Буського та Золочівського районів.

Новообраного голову привітав на своїй сторінці у Facebook народний депутат України, голова Львівської територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Олег Синютка.

«Перш за все висловлюю подяку виборцям за велику довіру до «Європейської Солідарності» в регіоні. Реформа децентралізації, впроваджена п’ятим Президентом України Петром Порошенком, стала прикладом успішних змін в країні. Місцеві ради отримали більше повноважень, фінансів, але разом з тим зросла відповідальність та збільшилися загрози», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».

«Нові територіальні громади створені шляхом об’єднання, а це означає, що депутати в радах, незалежно від політичних партій, мають співпрацювати на благо громади, яка делегувала їм ці повноваження», – зазначив він.

Нардеп зазначив, що районна рада представляє спільні інтереси мешканців сіл, селищ, міст, що є відповідальним викликом і тестом на зрілість та професійність для депутатів від усіх політичних партій, а також закликав до об’єднання навколо інтересів держави та конкретної громади.

Нагадаємо, що окрім Золочева представники «Європейської Солідарності» очолили районні ради у Червонограді, Самборі та Дрогобичі.