Люди вже не вірять цинічній владі Зеленського – Володимир Ар’єв

Цинічні та брехливі дії влади викликають обурення та недовіру громадян. У Зеленського не збираються вирішувати проблеми малого та середнього бізнесу, так само як нічого не роблять, щоб захистити українців від пандемії коронавірусу. Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’в з трибуни парламенту.

«Знаєте чому фізичні особи-підприємці зараз знову під Верховною Радою? Наче ж уже і прийняли їм законопроект потрібний і мали б бути вони щасливі. Але вони не вірять, бо знають рівень цинізму нинішньої влади», – зауважив депутат.

«Сьогодні ми розглядаємо питання продовження мораторію на перевірки. Ми сьогодні даємо 8 тисяч гривень, але при цьому в проекті бюджету на 2021 рік – знову ріст єдиного соціального внеску для ФОПів; знову другій групі збільшують єдиний податок. Однією рукою дають а іншою – потім збираються забрати», – сказав Володимир Ар’єв.

«І цей цинізм людям не подобається, саме тому вони виходять і будуть виходити і до Верховної Ради, і до Кабінету Міністрів. Бажано так само приходити і до Офісу Президента України, тому що саме звідти йде вказівка робити таким чином. Тому що за вертикаль влади сьогодні повністю відповідає президент Зеленський», – підкреслив представник «Європейської Солідарності».

За його словами, так само як сьогодні відбувається бізнесом, відбувається і з медициною і захистом громадян від епідемії коронавірусу. «Коли уряд бадьоро рапортує про збільшення ліжок обладнаних кисневими концентраторами, а насправді їх немає. Коли ліжка опиняються в коридорах, не обладнані нічим, а кисневий концентратор – це кустарно переобладнаний балон. І такі картинки мені присилають з усієї України», – зазначив він.

«Сьогодні від влади Зеленського людям немає чим дихати не тільки переносному, а й у прямому сенсі», – резюмував Володимир Ар’єв.