Олексій Гончаренко: Ми підтримуємо допомогу ФОПам і вимагали надати її ще з квітня

«Європейська Солідарність» підтримує надання фінансової допомоги малому бізнесу і вимагала від влади зробити це ще з квітня. Про це заявив народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Олексій Гончаренко під час пленарного засідання Верховної Ради.

«Звичайно ми будемо голосувати за цей закон, тому що краще пізно, ніж ніколи, краще щось, ніж нічого. Але де ви були весь цей час? З квітня місяця наша політична сила й інші казали вам: «Давайте допомагати людям, давайте робити, як це роблять в усіх країнах. Так, ми не можемо дати як США 1200 доларів кожній людині, яка не може вийти на роботу. Ми не можемо дати сотні євро, як Франція-Італія, але давайте дамо хоч щось». Ви нічого не давали. Нарешті, коли дійшло до кінця року в останню мить «Ну давайте хоч щось дамо», – сказав Гончаренко.

«Давайте спробуємо щось дати, але до вас немає вже жодної довіри. Тому що я звертаюся до прем’єра-міністра, а вам не цікаво слухати нас», – додав він.

Також народний депутат нагадав, що обіцянка прем’єр-міністра про забезпечення до кінця листопада 42 тисяч ліжок з киснем так і не була виконана.

Представник «Європейської Солідарності» підкреслив, що скасування «карантину вихідного дня» суперечить заявам влади про його ефективність.

«Нам казали «карантин вихідного дня», але виходить він не спрацював, тому що люди не дотримувались обмежень. Сьогодні Степанов каже, що карантин спрацював, але чому його тоді не продовжили? Якщо він спрацював, то чому його відміняють?» – запитав Гончаренко.

«Люди не вірять, тому що вони все мають робити самі. Люди мають вже йти в лікарні зі своїм власним кисневим балоном. Раніше скупляли сірники і гречку, то тепер треба купувати власний кисень і дизельні генератори, щоб їх не відімкнули від апарату ШВЛ в лікарні», – додав народний депутат.

«Це ганьба і катастрофа, що ви наробили», – звернувся Гончаренко до влади.