Олександр Турчинов: відсутність держзакупівель в оборонній сфері обеззброює українську армію

Відсутність державних замовлень не дає розвиватися оборонній промисловості України і обеззброює Збройні сили. Про це в ефірі телеканалу «Прямий» заявив керівник Центрального штабу партії «Європейська Солідарність», секретар РНБО (2015-2019) Олександр Турчинов.

«Виробництво компонентів твердого ракетного палива було зупинено. Зупинено виробництво тих самих ракет, про які у своїй доповіді говорив Зеленський. Назву вивчив, а сенс цього він не розуміє. Тому що жодної ракети в цьому році не було замовлено. Жодної ракети – ні крилатої, ні нових ракетних комплексів. І це є колосальна проблема. Тому що це не тільки обеззброєння наших Збройних сил, а це фактично знову зупинка нашої оборонної промисловості», – наголосив Турчинов.

«Для того, щоб вона існувала, для того, щоб вона розвивалася, повинні бути державні замовлення. Навіть ті гроші, які заплановані на цей рік, вони не використані. Жодного снаряду не було вироблено. Ми створили власну базу по виробництву боєприпасів великих калібрів. Жодного не замовлено. Тобто у нас війна завершилася, мабуть, у когось в голові? Але ми знаходимося в реальній небезпеці. Війна продовжується», – сказав Турчинов.