Іванна Климпуш-Цинцадзе обговорила з послом Естонії питання відновлення кримінальної відповідальності за брехню в е-деклараціях

Голова комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до ЄС, народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Іванна Климпуш-Цинцадзе зустрілася з Надзвичайним і Повноважним Послом Естонії в Україні Каімо Кууском. Про це вона повідомила на сторінці у соціальній мережі Фейсбук.

«Обговорили роботу Верховної Ради та комітету, зокрема, підготовку до перегляду Угоди про асоціацію та процедуру аналізу законопроєктів на відповідність Угоді та праву ЄС, де комітет відкритий до діалогу і вивчення досвіду європейської сторони», – розповіла Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Водночас вона зазначила, що в умовах пандемії комітету бракує комунікації з посольствами країн-партнерів.

Депутатка висловила стурбованість тим, що повноцінну кримінальну відповідальність за брехню в деклараціях можуть так і не відновити.

«Не бачу в цьому Парламенті настрою доопрацювати цей закон у подальшому, щоб він був жорсткішим, як це було раніше. Але хочеться вірити, що аргументи суспільства, опозиції і міжнародних партнерів таки будуть почуті», – сказала голова комітету.

При цьому депутатка наголосила на неприпустимості ситуації, коли в парламентсько-президентській республіці парламент фактично керується з Офісу президента.