Іванна Климпуш-Цинцадзе: у президента і монобільшості відсутня політична воля для вирішення спровокованої ними конституційної кризи

Президент Зеленський і «Слуги народу» спровокували конституційну кризу і, незважаючи на монобільшість у Верховній Раді, не вирішують її. Про це заявила народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе.

«Насправді реальна політична воля до боротьби з корупцією у монобільшості і в очільника держави – відсутня. Вона напевне присутня лише в тих питаннях, які задавалися під час опитування на місцевих виборах», – сказала вона.

«Після ухвалення ганебного рішення КСУ Верховна Рада 40 днів не могла придумати, як повернути кримінальну відповідальність. Ми як «Європейська Солідарність» за кілька днів зареєстрували своє рішення цієї проблеми. Всі фракції зареєстрували свої пропозиції і підписали подання спікера парламенту», – додала представниця «Європейської Солідарності».

Крім цього, Климпуш-Цинцадзе наголосила, що влада не дала голоси для ухвалення більш жорсткого варіанту відповідальності за недостовірне декларування.

«Це питання заговорювалось, замість турбо-режиму ми мали робочі групи, і в результаті не знайшлося з 248 представників фракції монобільшості 226 голосів, щоб ухвалити більш жорстке рішення, на яке були готові інші фракції і наполягали», – сказала вона.

«Тому сьогодні ми маємо такий вихолощений закон, з обмеженою відповідальністю за корупційні рішення», – підсумувала народна депутатка.