Ніна Южаніна: Держбюджет 2021 нереалістичний, «Європейська Солідарність» не буде його підтримувати

«Європейська Солідарність» не буде голосувати за нереалістичний бюджет 2021 від Зеленського. Про це заявила народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна під час включення на телеканалі «Прямий».

«Проект закону про Державний бюджет на 2021 рік є неприйнятним для нас – і в частині запланованих доходів, і видатків. Чи є на цей проект закону голоси в залі – невідомо, скоріше за все їх немає, тому так відтягується розгляд. Сподіваюсь, що на наступному пленарному тижні він буде розглянутий і знайдуть підтримку, щоб проголосувати за цей документ», – сказала вона.

«До першого читання більшість поправок, «хотєлок» від народних депутатів було передано до розгляду і до прийняття рішення урядом. Очевидно, що кожен з парламентарів сподівався, що в уряду є резерви, можливості для врахування поправок. Але так не вийшло», – додала вона.

За її словами, аналіз бюджету Рахунковою палатою підтвердив, що в документі «основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку дуже оптимістичні і завищені».

«До дохідної частини державного бюджету додають 20 мільярдів гривень. З них 13,5 – доходи загального фонду і 7,4 – доходи спеціального фонду. Збільшенням доходів спеціального фонду, який передбачає надходження плати за ліцензії на випуск та проведення лотерей можна погодитися. Але що стосується податкових надходжень, то в мене велике запитання, бо точно таких надходжень не буде», – зазначила народна депутатка.

«Який же це буде бюджет?» – резюмувала вона.