Артур Герасимов: Ті, хто недооцінює молодь, програють майбутнє своєї країни

Молодь робить партії сильнішими. Про це заявив співголова фракції «Європейська Солідарність» у Верховній Раді Артур Герасимов під час з’їзду ВГО «Солідарна молодь».

«Молодь – це наше майбутнє у стратегічному сенсі. Це надважливо. Подивіться, як змінюється світ. Світ не стоїть на місці, сьогодні для того, щоб чітко показувати те, яким чином ти можеш бути корисним людям, ти маєш розуміти що відбувається», – зауважив народний депутат.

«Сьогодні ті, хто недооцінює молодь, програють майбутнє своєї країни, області, території. Недооцінка молоді – це коли молодь не включається в процеси прийняття рішень», – додав він.

«Я дуже задоволений, що 29 представників нашої молодіжки сьогодні обрані до рад різних рівнів по всій Україні. А ті фракції, які отримали до своїх лав молодь, на порядок сильніші, адже молодь краще розуміє сучасні процеси. Якщо молодь бере участь у прийнятті рішень зі своїми аргументами, то тоді ти точно виграєш», – підкреслив народний депутат.

Також Артур Герасимов звернувся до молоді із закликом створювати здорову конкуренцію.

«Тільки здорова конкуренція всередині партійних організацій приводить до їхнього зростання і до підвищення ефективності», – сказав він.

«Не припиняйте вчитися, отримувати нові знання. Не обов’язково займатися в університеті чи інституті. Це означає – не припиняйте читати, не припиняйте спілкуватися з цікавими людьми, не втрачайте можливості взяти участь у міжнародних конференціях. Адже сьогодні від того, наскільки сильними і обізнаними є молодь «Європейської Солідарності», залежить те, наскільки ефективно «Європейська Солідарність» буде працювати на розвиток країни», – резюмував він.