П’ятий Президент України, лідер «Європейської Солідарності» Петро Порошенко зустрівся з послом Великої Британії в Україні

П’ятий Президент України, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко провів зустріч з послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

Обговорено ситуацію в Україні, зокрема у сфері зміцнення демократії та верховенства права, забезпечення свободи ЗМІ, економічного розвитку та заходів із стримування поширенню коронавірусу, а також консолідації міжнародного фронту протидії триваючій російській агресії проти України.

Окрему увагу приділено стану боротьби з корупцією в Україні, забезпечення незалежності антикорупційних структур та відновлення кримінальної відповідності за недостовірне електронне декларування.

Петро Порошенко подякував за надійну підтримку України з боку Великої Британії у питанні відновлення суверенітету і територіальної цілісності України.

П’ятий Президент України привітав укладення угоди про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Великою Британією як свідчення багаторічної дружби, партнерства та союзницьких відносин.

Петро Порошенко висловив надію на проактивну підтримку Лондона у питанні євроатлантичної інтеграції України, передусім у частині забезпечення отримання Україною Плану дій щодо членства в НАТО.

Домовлено про подальші контакти та координацію позицій з питань, які становлять взаємний інтерес.