Бюджет 2021 написаний не для вчителів, медиків та військових, а для Зеленського і його «Слуг» – Ірина Геращенко

Фракція «Європейська Солідарність» не буде підтримувати бюджет 2021, оскільки це бюджет «слуг», а не народу. Про це сказала співголова фракції «Європейська Солідарність» Ірина Геращенко на Погоджувальній раді.

«Про ставлення влади до армії свідчить бюджет на наступний рік, де ми чітко бачимо, що це бюджет «слуг», а не народу. Головному «слузі» Зеленському і його Офісу там додається 40% на утримання Офісу президента. Вже всі забули про переїзд в Український дім, який, до речі, не фінансується ДУС, тому що туди ж Зеленський не переїхав, проте у нас все більше  фінансів потрібно на бурхливу діяльність Зеленського», – сказала Геращенко.

«Забирають в лікарів, не збільшують зарплати освітянам, навіть на 40-70%  до злиденних 4-5 тисяч гривень, не кажучи вже про 4 тисячі доларів. Це буде бюджет епохи бідності, тому що там дійсно не передбачені кошти на вакцинацію. А потрібно не 2,5 млрд, а десь 15 млрд. Не передбачені кошти на кисень, не передбачені кошти для локдауна на компенсацію бізнесу», – додала співголова фракції. 

«Натомість плюс 2 млрд Офісу Генерального прокурора, мільярди на ДБР, на МВС. І при цьому вилучають 4,5 млрд з Фонду регіонального розвитку, забирають акцизи, екологічний збір з громад. Ми категорично проти такого бюджету і вважаємо, що кожен, хто натисне зелену кнопку, не підтвердить свій статус опозиції, а навпаки проголосує за бюджет епохи бідності», – зазначила Геращенко.