До зимових свят Фонд Порошенка та «Солідарна молодь» передадуть дітям 1000 Свято-боксів – Марина Порошенко

1000 подарункових Свято-боксів Фонд Порошенка спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Солідарна молодь» передасть дітям у Дніпро, Львів, Одесу, Рівне та Київ. Про це розповіла Голова постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров’я та соціальної політики, депутат «Європейської Солідарності» Марина Порошенко у відеозверненні.

«Ось і добігає кінця 2020 рік. Він дійсно був не легким і приніс нам багато випробувань, з якими людство до цього ще не стикалося. Але саме такі випробування дають можливість кожному із нас проявити свої найкращі якості», – зазначила Марина Порошенко.

Вона додала, що в новорічно-різдвяні дні всі чекають на диво, а особливо його чекають діти. «І саме їм ми допомагаємо відчути це свято. Вже стало доброю традицією, коли Фонд Порошенка разом з  Всеукраїнською громадською організацією «Солідарна молодь» влаштовує свято дітям, позбавленим батьківського піклування, та дітям з особливими освітніми потребами», – зазначила Порошенко.

Марина Порошенко розповіла, що подарункові Свято-бокси формуються в залежності від індивідуальних потреб кожної дитини. «Це чудова європейська традиція, яку ми впроваджуємо в Україні», – зауважила вона.

Порошенко нагадала, що торік Фонд разом із «Солідарною молоддю» зібрали та відправили до дитячих будинків Донецької та Луганської областей 500 наборів.

«Цього року наша спільна мета – зробити Свято-бокс ще більш масштабним. Тому буде сформовано 1000 подарунків для дітей з Дніпра, Львова, Одеси, Рівного та Києва», – повідомила депутатка.

Марина Порошенко зазначила, що в Києві понад 300 Свято-боксів від Святого Миколая передадуть дітям, які отримують корекційно-розвиткові послуги в Інклюзивно-ресурсних центрах кожного району міста.

«Наші різдвяні ельфи по всій країні збирають тактильні іграшки для дітей з особливими потребами у навчанні, розвиваючі та розважальні ірги, дитячі та підліткові книжки, корисні та яскраві канцтовари. Усе ми запакуємо в індивідуально прикрашені коробки відповідно до вікової категорії дитини та її статі. Цього року – ще більше подарунків. Цього року – ще більше щасливих дітей», – говорить Голова Всеукраїнської громадської організації «Солідарна молодь», депутат Київради Дінара Габібуллаєва.

«Усім небайдужим ми пропонуємо стати нашими партнерами у створенні свята українським дітям. Давайте разом робити Україну кращою. Долучайтеся», – закликала Марина Порошенко.