«Європейська Солідарність» у Київраді не підтримала бюджет на 21 рік, бо він містить корупційні ризики і не відповідає потребам часу – Леонід Ємець

Проект бюджету Києва на 2021 рік містить багато корупційних ризиків, не відповідає потребам часу і є відверто політизованим. Тому фракція «Європейська Солідарність» його не підтримує – про це під час засідання Київради заявив депутат Леонід Ємець.

Він зазначив, що під прикриттям сотень сторінок бюджету і колонок цифр відбувається тихий, прихований від сторонніх очей, перерозподіл влади в Києві.

«Проект бюджету, який ми отримали, – це не про цифри. Він абсолютно політичний. Одній школі ми робимо ремонт – іншій школі не робимо. Все залежить від того, депутати яких фракцій подавали відповідну пропозицію», – зауважив Ємець.

«Ми провналізували цей бюджет глибоко. І бачимо там докази, що центр прийняття рішень (по бюджету) знаходиться не в Київраді. Цей центр знаходиться десь у високих кабінетах, можливо, на вулиці Банковій та в кабінетах олігархів», – зауважує депутат Київради.

«Вчора вийшло інтерв’ю однієї людини. Ви його знаєте – пан Микитась. Він у своєму інтерв’ю, вийшовши за угодою зі слідством, дуже чітко говорить про те, що частина грошей киян була вкрадена з Подільсько-Воскресенського мосту. Зі слів Микитася ці гроші пішли на виборчу кампанію однієї з політичних сил, а саме – «Слуг народу». На останню кампанію в місцевих виборах. Отой весь цирк з літаючою «Пані-мер», сотні білбордів, телеролики – це було з ваших, з наших, шановні кияни, грошей», – наголосив Ємець.

«В мене питання до «Слуг народу»: отой мільярд, який закладений в цей бюджет на будівництво цього ж мосту, на що ви плануєте витратити? На якісь нові вибори?», – запитав депутат.

«Я звертаюсь до депутатів Київської міської ради. Вас обрали кияни. Не будьте слугами «слуг». Будьте виконавцем волі киян. Кияни не хочуть, щоб був міст, який годує «Слуг народу» і Офіс президента, – говорить Ємець.

«Позиція нашої фракції дуже проста. Цей бюджет – не про інтереси киян. Це – бюджет про інтереси конкретної політичної сили та їхніх посіпак. Ми не підтримуємо цей бюджет. Бо «Європейська Солідарність» не буде співучасником злочинного розпилу бюджету, який освячується під тиском вулиці Банкова», – наголосив представник «Європейської Солідарності».

«Кияни дадуть свою оцінку, і повірте – ця оцінка буде дуже жорсткою», – резюмував Леонід Ємець.