Проведення спецоперації по затриманню «вагнерівців» санкціонував п’ятий Президент України – Порошенко в ексклюзивному інтерв‘ю «5 каналу»

Спецоперація українських спецслужб із затримання найманців ПВК «Вагнер» була санкціонована наприкінці 2018 року п’ятим Президентом України. Про це Петро Порошенко розповів під час інтерв’ю на «5 каналі».

«Ще наприкінці 2018 року тодішній Верховний Головнокомандувач ЗСУ Петро Порошенко санкціонував проведення цієї операції», – повідомив п’ятий Президент.

Він наголосив, що не дозволить «заговорити, оббрехати або вислизнути від відповідальності за скоєння державної зради» причетних до зриву спецоперації.

«Десятки українських героїв мали на меті притягнути в Україну і судити тих, хто причетний до збиття літака МН-17, і тих, хто причетний до збиття ІЛ-76 з десантниками у Луганському аеропорту. В тому числі вище керівництво Росії для міжнародних судів. Ми маємо посадити на лаву підсудних тих, хто причетний не лише до вбивств українців безпосередньо на полі бою, під час окупації, а й тих, хто був залучений до видачі злочинних наказів», – наголошує Петро Порошенко.

«На жаль, операція була зірвана. Зірвана конкретними особами. І я дуже наполегливо раджу створити ТСК, допитати всіх учасників процесу і відсторонити негайно тих, хто може впливати на об’єктивність, незалежність і чесність розслідування, яке точно буде проведено», – переконаний Порошенко.