Паралельно з підвищенням тарифів уряд Зеленського знову почав купувати російську електроенергію – Володимир Ар’єв

За ширмою недолугого карантину відбувається мегакорупція і обкрадання країни. Про це пише у Facebook народний депутат з фракції «Європейська Сооідарність» Володимир Ар’єв. Він зауважує, що Україна знову почала постачати електроенергію з Білорусі, яка фактично є російською.

«Над лижником і кретин-карантином, як продуктом життєдіяльності його уряду посміялись? Добре. А тепер трохи про серйозне, бо за ширмою тупості і клоунади ховається мегакорупція і обкрадання країни олігархами і російським агресором. Чому? Все просто. Тарифи на електроенергію збільшили паралельно з двома подіями», – пояснює депутат.

«Перша – так званий аукціон на оптову купівлю електроенергії від «Центренерго», де 2% всієї генерації країни пішло бізнес-партнеру Зеленського олігарху Коломойському за 1,16 грн кВт/г при тарифі для населення 1,68 грн, а з квітня – 3,48 грн», – зазначає Ар’єв.

«Друга – у 2020 році на ремонт поставили третину всіх енергоблоків українських АЕС, чим зменшили виробництво елекроенергії основним і найдешевшим українським виробником – НАЕК «Енергоатом». А з 1 січня регулятор НКРЕКП відкрив доступ на український ринок російської та білоруської (читай, теж російської) електроенергії, якраз після запуску білоруської АЕС в Острівці, збудованої на кошти російського «Росатома». Тобто: українську дешеву електроенергію зупиняють, російську закуповують. І за все це теж заплатять українці після підвищення тарифів», – зауважив Ар’єв.

«Отже, в сухому залишку: влада пропонує українцям платити росіянам і Коломойському», – резюмує Володимир Ар’єв. Він зауважує, що інформаційний шум із «перекресленими шкарпетками у супермаркетах» та катанням Зеленського на лижах не має відволікати суспільство від дійсно важливих подій.