Без сильної і вмотивованої армії не буде ні зовнішньої політики, ні внутрішньої – Петро Порошенко

Повноцінне фінансування Збройних сил та моральна підтримка армії має бути першим пріоритетом для влади. Про це заявив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко в інтерв’ю «5 каналу». Він зауважив, що проблеми з недостатнім фінансуванням Державного оборонного замовлення, які були у 2020 році, перейшли і на наступний рік. 

«П’ять років поспіль, у важких умовах війни, коли ситуація на фронті була набагато важча, ми забезпечили перший пріоритет – це сектор оборони і безпеки, захист нашої армії. Не просто через реформу харчового, речового, медичного забезпечення, а в тому числі і через функціонування Державного оборонного замовлення. Ми забезпечили рівень грошового забезпечення, двічі на рік військові отримували надбавку до заробітної платні», – нагадав Порошенко.

«Перший пріоритет – сектор оборони і безпеки. Не профінансували значну частину коштів державного оборонного замовлення за 2020 рік і, на жаль, ці «родинні травми» переходять і на рік наступний», – констатує лідер «Європейської Солідарності». 

«Якщо не буде сильної армії, якщо не буде вмотивованої армії, яка має високий моральний рівень , потужну підтримку суспільства і влади, ніякої політики – ні внутрішньої, ні зовнішньої під час війни ви проводи не можете», – переконаний Порошенко.

«На жаль, діюча влада просто боїться і не розуміє армії – тому вона не проводить військові паради, заарештовує військовослужбовців. Починаючи від Ріфмастера, який вже більше року знаходиться у в’язниці, – і завершуючи генералом Назаровим і генералом Дроздовим. Це є ставлення до армії», – підсумовує п’ятий Президент.