Порошенко закликав підтримати на виборах у Борисполі Володимира Борисенка: кандидат від потужної команди з амбітними планами

Борисполець у четвертому поколінні, молодий, енергійний і вже досвідчений – так говорить п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко про кандидата на посаду міського голови Володимира Борисенка. У своєму відеозверненні до містян, які в неділю будуть обирати голову Борисполя, Порошенко закликав підтримати представника потужної політичної команди.

«Вам належить прийняти  дуже тверезе і відповідальне рішення, – кому на найближчі п’ять років довірити долю рідного міста. Бориспіль і Борисенко – одного коріння. Володимир Борисенко, бориспілець аж у четвертому поколінні, поєднує кілька важливих рис – досвід і фаховість, молодість та наполегливість. Енергія б’є ключем, і він зможе зробити Бориспіль більш комфортним, ніж Київ», – говорить Порошенко.

Лідер партії наголошує, що Володимир Борисенко – єдина альтернатива чинній владі у місті. «Подібно тому, як «Європейська Солідарність»  не просто опозиція, а єдина альтернатива владі зелених дилетантів», – каже Порошенко.

«Володимир працює у команді, у якої за плечима – досвід вирішення найскладніших проблем. Яка має чітку європейську стратегію. Яка знає, що робити тепер і у майбутньому. Як захистити людей», – наголошує лідер «Європейської Солідарності».

Порошенко подякував містянам за високий рівень підтримки «ЄС» на виборах і до Бориспільської міської ради, і до Київської обласної ради.  

«Щоб поставити крапку і підтвердити цей вибір, залишилося підтримати Володимира Борисенка на посаду Бориспільского міського голови. Такий вибір – це голосування за європейську Україну і за європейський Бориспіль, який вже є нашими повітряними воротами до Європи і усього світу», – зазначає Петро Порошенко.

Він зазначив, що завдання новообраного міського голови – зробити так, щоб податки аеропорт сплачував до Бориспільського бюджету. «А наша команда у Верховній Раді у цьому точно посприяє», – пообіцяв голова «Європейської Солідарності».  

«Так само ви можете розраховувати на нашу підтримку і в проекті будівництва об’їзної дороги на трасі Київ-Харків. В сусідніх Броварах, де в неділю, до речі, теж обирають міського голову, є об’їзна. І в Борисполі теж має бути», – переконаний Порошенко.

Він також застеріг від масштабних фальсифікацій, які готує влада – скориставшись абсолютно нікчемним локдауном, міняє членів виборчих комісій, намагається через так звані «сітки» купувати виборців. 

«Влада дуже зацікавлена у низькій явці, сподіваючись, що прийдуть лише ті, на кого вона заздалегідь вже зараз розраховує. Питання активності виборців, явки на дільниці є як ніколи важливим на цих виборах.  Маски та антисептик, рукавички гарантують вам безпечні умови для того, щоб прийти і зробити свій вибір. Щоб його ніхто не зробив за вас. Це право ваше і тільки ваше», – наголосив п’ятий Президент.

Володимир Борисенко також розповів про ще одну амбітну мрію  – збудувати справжній надсучасний аквапарк на озері та кіноконцертну залу, яка буде використовуватись як палац культури.

«Тому 17 счіня кожен голос вирішальний. Прийдіть і проголосуйте. Не вірте, коли погрожуть звільненням, якщо ви не підтримаєте провладного кандидата. В кабінці голосування відбувається без камер, наодинці з вашим переконанням, з вашою совістю. Ми не дозволимо вкрасти ваш вибір», – наголошує кандидат від «Євросолідарності».

«У нас спільна мета – зробити так, щоб нашому місту позаздрила навіть столиця», – говорить Володимир Борисенко.