Олег Іваненко це зразок сили духу і перемоги – Порошенко закликав броварчан підтримати команду «ЄС»

Броварчани заслуговують жити у комфортному місті, і саме команда Олега Іваненка здатна це забезпечити. Про це п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко сказав у своєму відеозверненні.

«Кандидат від «Європейської Солідарності» Олег Іваненко – людина, яку знають не лише Бровари, але і вся Україна. Ваш земляк, який власним прикладом показав: міцними і принциповими нас робить сила духу», – сказав Порошенко.

«Олег Іваненко – надзвичайно сильна особистість. І тільки такі спроможні всупереч обставинам змінювати  – як власне життя, так і життя міста, і життя країни. Олег – єдина альтернатива чинній владі у місті. Подібно тому, як «Європейська Солідарність» не просто опозиція, а єдина альтернатива владі зелених дилетантів», – наголосив Порошенко.

Він підкреслив, що у професійної команди «Європейської Солідарності» є чітка стратегія побудови європейських Броварів.

«Іваненко – не один у полі воїн. Він член команди, у якої за плечима – досвід вирішення найскладніших проблем. Яка має чітку європейську стратегію. Яка знає, що треба робити тепер і у майбутньому. Як захистити людей. Це – команда «Європейської Солідарності», і Олег Іваненко – серед нас», – сказав п’ятий Президент України.

«Голосуйте за Олега. І за кандидатів від «Європейської Солідарності» до міської Ради. За європейську Україну. За європейські Бровари, де має бути навіть комфортніше, ніж у сусідньому Києві», – додав Порошенко.

Лідер «Європейської Солідарності» також застеріг владу від маніпуляцій в комісіях та спроб купити голоси через «сітки».

«Влада готує фальсифікації, влада міняє членів виборчих комісій і намагається через так звані «сітки» купувати виборців.  Влада зацікавлена у низькій явці, сподіваючись, що прийдуть лише ті кого вона купить, на кого вона заздалегідь розраховує», – сказав він.

Порошенко закликав усіх броварчан із дотриманням заходів безпеки прийти і зробити свій вибір. «Щоб його ніхто не зробив за вас.  Це право ваше і тільки ваше», – закликав п’ятий Президент України.