Порошенко: витрати на тестування, лікування і вакцинацію необхідно включити у податкову знижку для громадян

Витрати громадян на тестування та лікування коронавірусу, страхування на випадок ковіду і вакцинацію необхідно віднести до переліку витрат, які можуть бути включені до податкової знижки. Таку пропозицію оприлюднив у своєму відеозверненні п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко.

«За результатами податкового року фізична особа матиме право подати річну декларацію і зменшити розмір оподаткованого доходу на величину таких витрат, та отримати з бюджету частину сплаченого ПДФО, а саме 18% від таких витрат», – зазначає п’ятий Президент.

Порошенко також вкотре закликав владу обмежити ціни на тести, вакцину, ліки, які є в протоколах по «ковіду».

«Нагадаю, наша команда свого часу запровадила програму «Доступні ліки», якою регулювалися ціни на велику кількість препаратів, а їхня закупівля здійснювалася через міжнародні організації. Тепер ми наполегливо вимагаємо так само обмежити і ціни на тести, і ціни на вакцину, і ціни на ліки, які є в протоколах лікування «ковіду».  Для прикладу, ПЛР-тести, за які, бувало, дерли до 2000 гривень, мають коштувати не більше чотирьохсот гривень», – переконаний лідер «Європейської Солідарності».