Для подолання «тарифної кризи» «Європейська Солідарність» ініціює скликання позачергового засідання Запорізької обласної ради

Фракція «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді ініціює скликання позачергового засідання облради, щоб підтримати українців, які сьогодні потерпають від значного підвищення тарифів.

В ЄС розробили звернення від депутатів обласної ради до керівництва країни, в якому прописали необхідні кроки для подолання «тарифної кризи». Фракція  закликає колег з інших політсил негайно зібратись, підтримати звернення і направити його від імені депутатів Запорізької обласної ради.

«Наша фракція розробила звернення до керівництва країни та Верховної Ради України з вимогою невідкладно переглянути державний бюджет України на 2021 рік з метою збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Також вважаємо за необхідне Верховній Раді  поставити на голосування та підтримати законопроект від «Європейської Солідарності», який дозволить спрямувати додаткові 7 млрд.  гривень на виплату субсидій, – коментує голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді, голова Запорізької територіальної організації партії «Європейська Солідарність» Ігор Артюшенко,
Окрім цього в зверненні є вимога щодо невідкладного внесення змін до законодавчих актів України з метою посилення відповідальності за зловживання на енергетичному ринку, зокрема за безпідставне підвищення тарифів для населення постачальниками газу та за безпідставне отримання пільг та субсидій.

«Європейська Солідарність» ініціює позачергове засідання Запорізької обласної ради для прийняття цього звернення депутатами ЗОР і подальшого його направлення до керівництва країни. В умовах бездіяльності центральної влади ми докладемо всіх можливих зусиль, аби не залишати українців сам на сам з цими надважливими проблемами», – наголосив Ігор Артюшенко.

Звернення про проведення позачергового засідання депутати вже направили до Запорізької обласної ради. Подібні звернення фракції «Європейської Солідарності» направляють в ради всіх рівнів Запорізької області.