Фракції «Європейської Солідарності» у міських радах Вінницької області ініціюють звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з вимогою збільшити видатки на субсидії

Фракції «Європейської Солідарності» у Вінницькій обласній, районних, міських, селищних та сільських радах ініціюють звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з вимогою збільшити видатки на субсидії. Відповідні документи очільники фракцій направили головам рад усіх рівнів Вінниччини.
Депутати закликають терміново скликати позачергові сесії або винести питання про звернення на найближчу чергову сесію.

«Якщо у держбюджеті на 2020 рік на субсидії було передбачено 47,5 млрд. грн, то на 2021 рік – тільки 36,6 млрд. гривень. Тобто майже на 11 млрд. гривень менше. При цьому тарифи значно виросли. Багато родин залишаться без належної підтримки у скруті, якої додав карантин і локдаун. Тому вимагаємо від Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України внести зміни у бюджет на 2021 рік у частині збільшення видатків на субсидії населенню та підвищення пенсій і заробітних плат працівникам бюджетної сфери», – прокоментував голова Вінницької територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції ЄС у Вінницькій обласній раді Андрій Гижко.