Фракції «Європейської Солідарності» ініціюють скликання позачергових сесій місцевих рад Запорізької області і вимагають забезпечити українців субсидіями

Фракції «Європейської Солідарності» Запорізької області підготували звернення до керівництва країни щодо соціального захисту громадян через зростання тарифів. Депутати «ЄС» закликають колег з інших політсил зібратись на позачергові засідання і підтримати цю ініціативу.

Зокрема, в «Європейській Солідарності» пропонують невідкладно переглянути державний бюджет України на 2021 рік з метою збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу. Також наголошують на необхідності підтримати законопроект від «Європейської Солідарності», який дозволить спрямувати додаткові 7 млрд гривень на виплату субсидій.

Крім цього, у зверненні є вимога щодо невідкладного внесення змін до законодавчих актів України з метою посилення відповідальності за зловживання на енергетичному ринку, зокрема за безпідставне підвищення тарифів для населення постачальниками газу та за безпідставне отримання пільг та субсидій.

«В умовах бездіяльності центральної влади ми докладемо всіх можливих зусиль, аби не залишати українців сам на сам з цими надважливими проблемами», – зазначив голова Запорізької територіальної організації «Європейська Солідарність», голова фракції «Європейська Солідарність» в Запорізькій обласній раді Ігор Артюшенко.

Звернення про скликання позачергових сесій і засідань до місцевих рад вже направили фракції «Європейської Солідарності» в Запорізькій обласній, міській, районній раді, Бердянській міській і районній раді, Вільнянській, Гуляйпільській, Токмацькій міській раді, Пологівській районній раді, Мелітопольській районній раді, в Кушугумській селищній раді.