Ірина Фріз: Монобільшість саботує створення ТСК щодо справи Шеремета

Монобільшість саботує створення ТСК щодо парламентського контролю за розслідуванням вбивства журналіста Павла Шеремета.

Про це написала народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ірина Фріз на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«16 січня 2020 року було зареєстровано постанову (№2756) про створення ТСК для здійснення парламентського контролю за розслідуванням вбивства Павла Шеремета. ЇЇ розглянуто профільним комітетом ще в травні минулого року, але постанова демонстративно не вноситься в порядок денний парламенту для розгляду і ухвалення рішення», – написала Фріз.

Вона нагадала, що фракція «Європейська Солідарність» постійно вимагала розглянути цю постанову. «На жаль, у відповідь ми отримували лише свідомий саботаж від монобільшості, що свідчить про зухвалу байдужість та «кругову поруку» щодо ігнорування прав громадян», – зазначила народний депутат.

«Сьогодні я можу стверджувати, що всі, хто саботує це питання, є прямими співучасниками утримання за гратами вже понад рік Андрія Антоненка, переслідування Юлії Кузьменко та Яни Дугар, а також руйнування долі їхніх родин», – зауважила Фріз.

«Парламент має проявити політичну волю, якщо прагне зберегти гідність законодавчої гілки влади, а не потурати «беспрєдєлу» Зеленського у призначенні винних за його бажанням», – додала народний депутат.