Моє завдання – об’єднати міську ради задля інтересів і розвитку Бориспільської громади – Володимир Борисенко

Новообраний голова Бориспільської ОТГ Володимир Борисенко своїм першочерговим завданням на посаді вважає зібрати конструктивну робочу більшість, коаліцію в міській раді. Про це Володимир Борисенко заявив в ефірі телеканалу «Прямий».

«Зараз основний план особисто для мене – це зібрати правильну і конструктивну робочу більшість, коаліцію в міській раді, якщо можна так сказати. В ідеальному варіанті це буде 38 людей з тих 38-ми, що є. Я розумію, що це фантасмагоричний сценарій», – вважає Борисенко.

За його словами, у нинішньому складі міської ради Борисполя близько 90% депутатів – місцеві.

«Цей склад міської ради Борисполя кращий від попереднього, бо майже 90% людей – це все місцеві. Це не «парашутисти», це не ті люди, які живуть в інших містах, і в Бориспіль приїжджають тільки в аеропорт або на роботу. Це люди, для яких Бориспіль – це дійсно місто, де вони народилися, або місто, в якому вони живуть вже понад 10-20 років, і вже завели сім’ї, діти ходять в садочки, в школи. Тобто це місто, за яке реально болить серце і душа. І це має стати основним аспектом для того, щоб все-таки об’єднатися, і десь інколи приспустити партійні прапори, але піти на компромісні дії», – заявив Борисенко.