За нецільове використання коштів, передбачених на вакцинування від коронавірусу, має бути кримінальна відповідальність – Ростислав Павленко

Влада Зеленського замість боротьби з коронавірусом і підготовки країни до вакцинування закатала гроші коронавірусного фонду в асфальт «Великого будівництва». Про це сказав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Ростислав Павленко в коментарі телеканалу «Прямий».

«Ми бачимо, що вже ходить такий мем по соціальних мережах «какая боль, какая боль, взяв під особистий контроль». На жаль, це трапилося минулого року в цілому з грошима на коронавірусний фонд, в тому числі Україна настільки запізнилася з вакцинуванням, що заходилася закочувати гроші в асфальт замість того, щоб спрямовувати їх на потреби боротьби з коронавірусом», – підкреслив народний депутат.

Він наголосив, що фракція «Європейська Солідарність» ставить питання про кримінальну відповідальність за нецільове використання коштів, які будуть призначені для закупівлі вакцини для безкоштовного вакцинування.

«Тобто, якщо хтось купить в приватному порядку, завезе і буде робити щеплення десь в комерційних клініках, то на здоров’я. Але єдине – за прийнятними цінами, які відповідають європейським аналогам, щоб тут не було мародерства. А от кримінальна відповідальність наступить, якщо ділки від влади завезуть вакцину за бюджетні кошти і раптом вона в цих клініках опиниться за комерційними цінами замість того, щоб щепити лікарів, людей похилого віку, якісь депутати з монобільшості побіжать і зроблять собі щеплення. От за це якраз пропонується кримінальна відповідальність», – пояснив депутат.