Ганебні судові рішення щодо української історії будуть оскаржені – Андрій Парубій

Портнов продовжує судову війну проти України. Нещодавно Окружний адміністративний суд Києва за його позовом зобов‘язав Міністерство освіти переглянути українські підручники з історії для 5 та 11 класів, щодо висвітлення подій Революції Гідності.

Одіозний юрист Януковича вважає, що «попередній політичний режим намагався героїзувати і міфологізувати низку державних злочинців і учасників масових заворушень 2013-2014 рр.», а «Беркут» ніяк не причетний до загибелі Небесної Сотні.

І «судді» це твердження підтримали.

А тепер суд скасував постанову Київради про відзначення пам’ятних дат, пов’язаних з визначними постатями української історії. Відтепер Київській міській держадміністрації заборонено відзначати річниці днів народжень видатних українців: полковника Армії Української Держави Івана Полтавця-Остряниці, полковників Української повстанської армії (УПА) Василя Левковича, Василя Сидора і Василя Галаси, письменника і журналіста Уласа Самчука, письменника і політика Юрія Липи, українського вченого і редактора «Енциклопедії українознавства» Володимира Кубійовича, голови Проводу Організації українських націоналістів Андрія Мельника.

Для Портнова вони, звісно, не герої, як і всі українці, які боролися і борються за свою Державу. Але що роблять в українському суді такі «судді», які йдуть проти свого народу?

Усі ці ганебні рішення, безумовно, будуть оскаржені. І, переконаний, скасовані.

Реванш ми зупинимо, ця влада неодмінно піде. І кожен портнов відповість за все! Слава Україні!