Міськрада Дніпра підтримала ініціативу «Євросолідарності» і ухвалила звернення до влади із вимогою збільшити обсяг субсидій в Держбюджеті

Депутати Дніпровської міської ради за ініціативи «Європейської Солідарності» вимагають збільшити видатки на субсидії, у зв’язку з підвищенням тарифів. Саме субсидії є ефективним і дієвим ринковим механізмом захисту незаможних верств населення. Такі вимоги до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради депутати Дніпровської міської ради підтримали у відповідному зверненні 27 січня на другій позачерговій сесії.

«Влада обіцяла знизити тарифи вдвічі, але їм вдалось знизити тільки субсидії з 71 мільярда гривень до 36 мільярдів. Також скасування правила 100 кіловат пільгової електроенергії б‘є по соціально незахищеним верствам населення», – заявив у своєму зверненні голова фракції політичної партії«Європейська Солідарність» у Дніпровській міській раді Каміль Примаков.

«Влада пішла на закупівлю дешевої електроенергії в Білорусії. Це є дуже небезпечним кроком, тому що саме через Білорусь до нас йде російська електрика. А це означає, що гроші, що сплачує Україна, йдуть державі-агресору. Також застерігаємо владу від прямих закупівель російського газу. Варто нагадати, що дешевий російський газ коштував Україні заключенням Харківських угод, втратою Криму та війною на Донбасі», – йдеться у зверненні.

Під час засідання депутати звернулись до Президента, Кабінету Міністрів та Верховної Ради України і вимагають негайно підвищити субсидії до рівня достатнього для повної оплати тарифів незаможними громадянами України.