Ніна Южаніна: Методика нарахувань субсидій населенню має бути спрощена, як за президента Порошенка

В держбюджеті треба збільшити видатки на виплату субсидій і повернутися до методики нарахування субсидій, яка була при Порошенку. Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність» Ніна Южаніна в коментарі Прямому.

«Дуже дивно, що саме голова непрофільного комітету (Данило Гетманцев – ред.) коментує це питання, оскільки насправді тут питання не в математиці, а в методиці і доступу до отримання субсидії нашими громадянами», – сказала Южаніна.

Вона наголосила, що треба значно збільшувати в державному бюджеті видатки на виплати субсидій і при цьому змінити методику нарахування субсидій на ту, яка була при попередній владі в 2018 році. «Тоді більшість населення за спрощеною системою звернення змогли отримати субсидії і покрити різницю, тобто додатковий фінансовий тягар по оплаті за комунальні послуги», – додала депутатка.

«Те, що відбувається зараз, це абсолютно непрофесійний підхід і обман людей. Тому треба очікувати на ухвалення найближчими днями змін до державного бюджету з правильними розрахунками, але важливо ще змінити методику нарахування допомоги для населення», – зауважила Южаніна.