Путін може використати зміну адміністрацій у США для активізації агресії проти України – Іванна Климпуш-Цинцадзе

Путін намагається посилити позиції на міжнародній арені, створюючи проблеми, які потім начебто прагне вирішити.

Про це сказала народна депутатка фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України до ЄС Іванна Климпуш-Цинцадзе під час дискусії в рамках Київського безпекового форуму «Україна і Сполучені Штати: план для стратегічного партнерства».

«Ми добре розуміємо, що що кінцева мета Путіна – не Україна. Він зацікавлений у тому, щоб встановити свої правила на міжнародній арені і стати крупним геополітичним гравцем. Отже, він буде й надалі застосовувати хуліганську тактику: спочатку я створю проблеми, а потім ми будемо домовлятися», – наголосила вона.

На її думку, подібну тактику Росія використовувала під час дестабілізації ситуації в різних країнах.

Народна депутатка підкреслила, що зміна адміністрацій президентів США може нести загрозу посилення агресії Росії проти України.

«Таким чином одним із найбільших ризиків зараз, коли нова адміністрація в США щойно прийшла до влади і переобтяжена різними питаннями, є те, що Путін може скористатися цим моментом і активізувати свою агресію проти України, а п’ята колона в Україні буде брати активну участь у тому, щоб створити хаос і безлад в країні», – зазначила голова комітету.

Крім цього, вона звернула увагу на активізацію проросійських сил всередині України через «якісь псевдовакцини на кшталт «Спутника», або пропагуючи закупівлі в Росії електроенергії чи газу».

«Тож ми маємо пильнувати, щоб окуповані території не були повернуті Україні на російських умовах. Спільно з нашими партнерами ми повинні унеможливити це», – резюмувала Климпуш-Цинцадзе.