Тут найбільше моїх побратимів – кандидатка від «Європейської Солідарності» Маруся Звіробій на з’їзді партії

Кандадатка від «Європейської Солідарності» в одномандатному виборчому окрузі №87 Маруся Звіробій, виступаючи на з’іїзді партії, зазначила, що її мета – перемога України.

«В моїй державі війну не закінчить ніхто, окрім мене і тих людей, які поруч зі мною. Я маю вихованців, яким було 20 з хвостиком років, і тепер їх немає. Їх забрала ця війна. Для мене це важливо. Для мене не існує трошки війни, трошки поразки або трошки перемоги. Мені потрібна повна перемога моєї держави і повна поразка Російської Федерації. Я постійно тримаю у фокусі своїх ворогів», – говорить відома волонтерка, десантниця Маруся Звіробій.

Тепер ця війна кругом – зауважує Звіробій. «Для мене – це надто небезпечна стадія тієї ж війни, на якій ми були. Це означає, що я маю залишатися в захисті. Мені немає куди відступати, тому що за мною лежать мої бійці. І якщо я беру на себе відповідальність вже настільки високу, то це будуть не лише мої вихованці, але й всі, хто загинув під час оборони цієї держави за всі часи», – наголошує вона.

«Я дуже дякую за довіру особовому складу «Європейської Солідарності». Тут найбільше моїх побратимів з усіх партій. Тут найбільше моїх побратимів серед прихильників, які невтомно ходять на мітинги, які є невтомними в інтернет-спротиві Російській Федерації», – наголошує ветеранка.

Маруся Звіробій подякувала всім, кому не заважає втома – «тому що важко триматися 7 років». «Разом із Зеленським сюди повернулася вся ФСБ-шна рвань. І наша задача їх звідси спровадити», – говорить активістка.

«Я усвідомлюю, що сучасний український політик має бути взірцем для свого народу і має виховувати його. Я розумію, що на мене дивиться багато очей і я дуже відповідальна перед цими людьми. Кожен мій крок я роблю, зважаючи на те, що на мене дивляться кращі. І зі мною, як і з вами, готові йти далі кращі. Тому це велика честь для мене задля цих людей, їх добробуту і їх перемоги, іти в допомогу «Європейській Солідарності» і загалом всього народу», – резюмує Марусі Звіробій.