Заліщицька лікарня на Тернопільщині отримала кисневий концентратор від Порошенка

Команда Порошенка продовжує передавати допомогу медичним закладам, які є опорними у боротьбі з коронавірусом. Завдяки спільній ініціативі Фонду Петра Порошенка та ГО «Справа громад» кисневий концентратор отримала Заліщицька міська лікарня Тернопільської області.

За словами директора КНП «Заліщицька центральна міська лікарня» Василя Оскоріпа, у цьому медзакладі на стаціонарному лікуванні перебувають 30 хворих, в яких підтверджено COVID-19.

«За період пандемії у нашому закладі стаціонарне лікування пройшли 1735 людей. Киснева терапія дуже важлива. Концентратори значно полегшують етапи лікування. Бо пацієнти, хворі на коронавірус, а особливо ті, котрі мають важкі форми пневмонії, потребують кисневої підтримки. Тому ці концентратори вкрай важливі, вони мобільні та переносні, що дає можливість краще забезпечити людей киснем», – наголошує Василь Оскоріп.

«Наша команда здійснює повсякденну роботу, спрямовану на підтримку людей. Ми продовжуємо кампанію передачі кисневих концентраторів і у нашій області це вже сьомий лікувальний заклад, котрий отримав подібну допомогу від нашої команди», – зазначає голова Тернопільської територіальної організації партії «Європейська Солідарність», голова фракції «ЄС» в обласній раді Степан Барна.

«З березня місяця, від початку пандемії, наш район отримав тисячі масок, захисних костюмів, окулярів, а що стосується кисневого концентратора – це також дуже потрібно. Адже у районі зараз більше півтори тисячі людей, хворих на COVID-19», – наголошує голова Заліщицької міської об’єднаної територіальної громади, представник партії «Європейська Солідарність» Іван Дрозд.

«Як завжди, не стоїмо осторонь, допомагаємо максимально, щоб рятувати людські життя. Раніше благодійний Фонд Петра Порошенка профінансовав у цій лікарні також ремонт ШВЛ», – каже голова Заліщицької районної організації партії «Європейська Солідарність» Віталій Зварич.

Від початку пандемії коронавірусу Фонд Порошенка, компанія Рошен і волонтери передали медзакладам понад 157 тисяч захисних костюмів, 10 тисяч антивірусних окулярів, понад 50 тисяч високоякісних швейцарських ІФА-тестів Roche, профінансували закупівлю та ремонт понад 50 апаратів ШВЛ. Допомогу отримали близько 200 лікарень.

Понад 50 тисяч продуктових наборів отримали люди із вразливих категорій. Загальна сума благодійної допомоги сягнула 150 млн грн.

Зараз Фонд Порошенка та ГО «Справа Громад» опікуються закупівлею кисневого обладнання для хворих на COVID-19. Апарати вже надійшли в лікарні та військові шпиталі на Донеччині, Буковині, Прикарпатті, Тернопіллі, у Запорізькій, Рівненській, Львівській, Київській та інших областях України.