Артур Герасимов закликав депутатів ухвалити законопроекти «Європейської Солідарності» з антиковідного плану

Співголова фракції «Європейська Солідарність» Артур Герасимов під час виступу на погоджувальні раді закликав парламент ухвалити законопроекти з так званого антиковідного плану.

«Майстри спорту по боротьбі з коронавірусом» на чолі із Зеленським увійшли до десятки урядів світу, які найгірше відреагували на пандемію Ковід-19. Про це свідчать результати міжнародних досліджень», – говорить Герасимов.

«Минулого тижня масова вакцинація почалась в Бангладеш, вчора – в Алжирі, але досі не почалася в Україні. Чому? Бо вакцинація стала не стільки питанням медицини, скільки питанням геополітики та міжнародної дипломатії. Ніхто не сумнівається, що при Порошенку українці вже б мали якісну вакцину від коронавірусу», – наголосив Артур Герасимов.

Він нагадав, що «Європейська Солідарність» представила покрокову стратегію подолання пандемії.

  • Перше: тотальне тестування, яке допоможе виявити тих, хто вже перехворів і має імунітет, ізолювати безсимптомих заражених та запобігти бездумним локдаунам.
  • Друге: визначити пріоритетні групи вакцинації. Передусім медики, військовослужбовці на фронті, пенсіонери, вчителі. Створити електронну чергу, щоб кожен українець чітко знав дату своєї вакцинації.
  • Третє: встановити державне регулювання цін на вакцини, тести та ліки для лікування ковіду.
  • Четверте: запровадити кримінальну відповідальність за оборудки з вакциною та за ковід-мародерство.
  • П’яте: посилити соціальний захист медиків. А також зробити податкові пільги для тих, хто вакцинується за власні кошти.

«Для втілення цього плану просимо ухвалити законопроекти №№ 4645, 4646, 4647», – закликав Артур Герасимов.