Референдум по Криму і Добнасу це російський сценарій – Климпуш-Цинцадзе

Проросійські сили спробують використати механізм референдуму для здійснення плану Росії, яка хоче повернути Україні Донбас на власних умовах, пр цьому залишити Крим собі. Про це народна депутатка з фракції «Європейська Солідарність», голова комітету з питань інтеграції України до Євросоюзу Іванна Климпуш-Цинцадзе написала на сторінці у Фейсбук.

«Висловитися знову вирішив Кравчук. Його вустами Медведчук із Путіним озвучили план капітуляції України руками її ж громадян», – прокоментувала депутатка заяву голови української делегації в тристоронній контактній групі щодо врегулювання ситуації на Донбасі Леоніда Кравчука про винесення на всеукраїнський референдум питання повернення Донбасу і Криму.

«Тепер зрозуміло, що після успішного голосування закону про референдум починається промивання мізків людей, аби вони добровільно підписали країні смертний вирок», – підкреслила голова комітету.

«Нам «повернуть» Донбас на умовах Путіна, про Крим забудуть, і Зеленський знову зможе смішити вдячну публіку в Російській Федерації», – спрогнозувала депутатка ймовірні результати такого опитування.