Володимир Ар’єв: для вступу в НАТО Зеленському треба робити реформи, але йому «какая разніца»

Для вступу в НАТО треба провести реформи, а не скасовувати натівські стандарти в ЗСУ, як це зробив Зеленський. Про це написав народний депутат фракції «Європейська Солідарність» Володимир Ар’єв на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Перше бажання від прочитаних заяв Зеленського НВО – подзвонити всьому світу, де це читають і бачать, і запевнити, що у нас не всі ідіоти, незважаючи на враження від лідера», – написав депутат.

Ар’єв зазначив, що в США попри повноваження президента є сформована стійка система влади, яка витримає проблемного лідера.

«У нас так не вийде. Тому й Майдан є єдиним засобом захисту демократії і національної безпеки держави, бо інших інституцій немає. Ну і для вступу в НАТО треба провести реформи, а не скасовувати натівські стандарти в ЗСУ після приходу до влади себе найвеличнішого», – зауважив Ар’єв.

«Нашому проблемному лідеру, який, бачу, нічого крім Петросяна не читає, складно зрозуміти різницю. Бо «какая разніца» в голові. А соромно за нього нам всім», – додав він.