Виступ Артура Герасимова на погоджувальній раді

«Майстри спорту по боротьбі з коронавірусом» на чолі із Зеленським увійшли до десятки урядів світу, які найгірше відреагували на пандемію Ковід-19. Про це свідчать результати міжнародних досліджень.

Минулого тижня масова вакцинація почалась в Бангладеш, вчора – в Алжирі, але досі не почалася в Україні. Чому? Бо вакцинація стала не стільки питанням медицини, скільки питанням геополітики та міжнародної дипломатії. Ніхто не сумнівається, що при Порошенку українці вже б мали якісну вакцину від коронавірусу.

«Європейська Солідарність» представила покрокову стратегію подолання пандемії.

  • Перше: тотальне тестування, яке допоможе виявити тих, хто вже перехворів і має імунітет, ізолювати безсимптомих заражених та запобігти бездумним локдаунам.
  • Друге: визначити пріоритетні групи вакцинації. Передусім медики, військовослужбовці на фронті, пенсіонери, вчителі. Створити електронну чергу, щоб кожен українець чітко знав дату своєї вакцинації.
  • Третє: встановити державне регулювання цін на вакцини, тести та ліки для лікування ковіду.
  • Четверте: запровадити кримінальну відповідальність за оборудки з вакциною та за ковід-мародерство.
  • П’яте: посилити соціальний захист медиків. А також зробити податкові пільги для тих, хто вакцинується за власні кошти.

Для втілення цього плану просимо ухвалити законопроекти №№ 4645, 4646, 4647.

Наступне. Цього тижня Рада планує розглянути президентський законопроект 3711, що знову зазіхає на Верховний Суд. Той самий Верховний Суд, який створювали за Порошенка, за участю міжнародних експертів на прозорому конкурсі. І саме цей суд не задовольняє Зеленського.

Він не хоче ліквідації славнозвісного Печерського суду, який підтримує «юридичний треш» ДБР чи Окружного адмінсуду Києва пана Вовка, бо його вони цілком влаштовують по телефону.

До речі, про ДБР. Минулого тижня відвідав їхню напівзруйновану і порожню будівлю в Печерському районі, де нібито працює відомство з річним бюджетом в 2.5 млрд гривень. Ганебна фальсифікація керівництва ДБР з фіктивною адресою, де все занесено снігом і де нікого вже давно не було. Вимагаємо викликати керівництво бюро для пояснень у Верховну Раду.

Також цього тижня планують призначити суддю Конституційного суду. Хочу нагадати про лист G-7, який пояснював необхідність прозорого конкурсного відбору суддів за участю міжнародних експертів, так само як під час формування Вищого антикорупційного суду. Тому вимагаємо невідкладно поставити наш проект закону 4339 про участь міжнародних експертів в відборів суддів КС.

Атака на Верховний суд ще раз підтверджує справжні плани Зеленського про узурпацію влади.

Якщо хочете побачити чим закінчується узурпація і «ручне» керування з Банкової – подивіться на СБУ, яке «друг дитинства Зеленського» перетворив на кримінальний анклав.

Наступне. Ми бачимо постійні спроби знищити Прямий канал. Саме для цього влада хоче протягнути через парламент законопроекти про АРМА та про так звану «реформу» Нацради з питань телебачення та радіомовлення.

Також, минулого тижня парламент ухвалив постанову, яка майже скопіювала стратегію «Європейської Солідарності» щодо подолання тарифної кризи. Йдеться про збільшення субсидії та повернення пільгового тарифу на перші 100 кіловат електроенергії.

Однак, автори забули про головний пункт – повна заборона купівлі російського газу та електроенергії з об’єднаної російсько-білоруської енергосистеми. Треба терміново це зробити.

Крім того, влада має спростити механізм надання субсидій для населення та збільшити видатки в бюджеті на це. Зокрема, маємо ухвалити проект 4585, який перенаправить додаткові 7 мільярдів з утримання Зеленського і силовиків на оплату субсидій. Щоб дати пільги мільйонам українців достатньо позбавити пільг одного олігарха – Ігоря Валерійовича Коломойського, якому влада Зеленського дозволила купувати електроенергію майже втричі дешевше, ніж населенню.

Також «Європейська Солідарність» ініціює створення робочої групи для подолання кризи в економіці. Кризи, яку народила не пандемія, а яку народила нинішня влада ще до коронавірусу. На відміну від Зеленського, ми чітко знаємо, що робити.

Окремо, закликаємо нарешті створити Тимчасові слідчі комісії щодо справи Шеремета та для розслідування державної зради в Офісі президента через зрив спецоперації по затриманню вагнерівців. Нехай монобільшість не боїться і надасть своїх представників у вагнерівську ТСК, а «Європейська Солідарність» тоді відправить своїх депутатів до ТСК монобільшості по «Байдену-Порошенку», ініціативу якої досі не скасовано.

Насамкінець, «Європейська Солідарність» офіційно висунула кандидатом на довиборах волонтерку, доброволицю та ветеранку Марусю Звіробій. Тому закликаємо усі патріотичні проукраїнські сили підтримати кандидатуру Звіробій, щоб дати відсіч російсько-олігархічному реваншу.